NOVINKY
..:: SURFUJTE se Starou Poštou ::..
- ano, ano, je to tak se Starou poštou Surfujte na internetu zdarma. V celém Restaurantu je pokrytí WIFI, na které se můžete připojit pomocí svého PDA, Noteboku a jíného zařízení podporující WIFI. Už nechoďte do drahých kaváren a přijďte surfovat k nám. WIFI-internet dodavá společnost CABELMEDIA


..:: PÁTEČNÍ AKCE ::..
- nevíte kam v pátek vyrazit? Přijďte se podívat a popít za PÁTEČNÍ AKCE. Zvýhodněné nabídky na různé drinky, to vše najdete na Staré Poště každý pátek.


..:: TERASA POD KAŠTANEM proč být jen uvnitř::..
- nebaví Vás sedět v restauraci když je venku krásnej čistej vzduch? Stará Pošta má pro Vás novinku, vybudovali jsme pro Vás terasu s dětským koutkem a příjemným posezením pod kaštanem. V našem baru najdete veškeré dobrůdky, které jsou jak uvnitř restaurantu tak i venku..


..:: Najděte se na Staré Poště ::..
- v naší nové galirii postupně nahráváme obrázky pořízené z ruzných akcí, oslav a dalších návštěv. Zkuste se tam najít i Vy. Věříme, že pokud nás pravidelně navštěvujete, tak se tam i vy najdete.. :o)


..:: CHAT & POKEC na www.staraposta.net ::..
- nyní si můžete pokecat o novinkách Staré Pošta o tom co se Vám líbilo o tom co Vás překvapilo a také vyptávat se na spokojenost jiných navštěvníků webu Staré Pošty. Je jen na Vás co nám zde zanecháte a za co nás chcete slovně okomentovat.. :o)


..:: Nabídka dne do Vaší pošty ::..
- přejete si dostávat denní nabídku dne a být v obraze o tom co se podává dnes na Staré Poště? Napište na náš mail a ve velice blízké době Vám začne tato nabídka chodit přímo do Vaší pošty. Pro okamžitou aktivaci této služby klikněte ZDE